Понедельник, 23.10.2017, 10:01
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2016 » Апрель » 21 » 28 квітня Всесвітній день охорони праці
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
11:25
28 квітня Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня, з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі, Міжнародна організація праці (МОП) відзначає Всесвітній день охорони праці.

Всесвітній день охорони праці відзначається в Україні вже десятий рік поспіль, привертаючи увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.

У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом „Стрес на робочому місці: колективний виклик”.

В рамках Всесвітнього дня охорони праці Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України просить керівників, профспілкові організації підприємств , установ та організацій Деражнянського району підтримати ініціативу відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Конкретна робота з відзначення Дня охорони праці сприятиме усуненню або зменшенню ризиків для життя та здоров'я працівників на робочих місцях, вирішенню проблем охорони праці, які є ще в наявності.

Пропонуємо затвердити та провести заходи направлені на підвищення рівня охорони праці та забезпечення вимог безпеки на кожному робочому місці підприємств, установ та організацій . Службам охорони праці спільно з профспілками провести “Тиждень охорони праці під девізом - „Стрес на робочому місці: колективний виклик” в ході якого переглянути і оновити організаційну документацію з охорони праці , стан електрогосподарства, пожежну безпеку, оновити стенди, куточки з охорони праці , наповнити тематичними матеріалами: „Стрес на робочому місці: колективний виклик” ,

організувати та провести огляди-конкурси по підрозділах, бригадах на «краща виробнича ділянка», «краще робоче місце» і «кращого за професією» , провести збори трудового колективу присвячені відзначенню Всесвітнього дня охорони праці .

Повідомляємо , що у відділенні ВД ФССНВ у Летичівському районі постійно діє Консультативний центр з питань охорони праці, в якому можна отримати консультації та методичну допомогу з питань охорони праці .

В рамках відзначення заходу з 25 по 29 квітня 2016 р. у відділенні буде проведено “Тиждень відкритих дверей” . Конт тел. 9-14-61, 9-14-59., адреса : смт.Летичів , вул. 50- річчя Жовтня, 25 ( приміщення меблевої фабрики).

Відділення ВД ФССНВ у Летичівському районі
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 264 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz