Пятниця, 29.05.2020, 11:26
Головна| RSS
Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади
Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Законодавство
Головна » 2019 » Лютий » 01
_
Розрив між вартістю оренди державних сільгоспземель та паїв в Україні став ще більшим
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру узагальнила дані про середню вартість оренди сільськогосподарської землі в минулому році. За оперативними даними територіальних органів Держгеокадастру, в середньому по Україні громадяни-власники паїв у минулому році отримали 1613,4 грн орендної плати за гектар. Це на 18% більше, ніж в 2017 році, коли середній розмір орендної плати за паї склав 1369 грн/га. Загальна площа приватних сільгоспземель, переданих в оренду за договорами, складає 16,9 млн гектарів.
Найвища орендна плата за паї зафіксована у Черкаській (3524,7 грн/га), Полтавській (2970,1 грн/га) та Харківській (2494,7 грн/га) областях. Найдешевше користування землею обходилося у Запорізькій (878 грн/га), Херсонській (926,9 грн/га) та Закарпатській (930,6 грн/га) областях.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 150 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
Сьогодні, в залі засідань Вовковинецької селищної ради, начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк офіційно вручив голові громади Юрію Загорульку свідоцтво про державну реєстрацію Статуту територіальної громади. Та наголосив, що цей день для громади є визначним, адже Статут є основним документом, в якому описана покрокова діяльність територіальної громади.
"Вовковинецька громада, одна з небагатьох, яка зареєструвала Статут. Дякую громаді за співпрацю, бажаю успіхів у здійсненні задумів задля процвітання громади", - зазначив Віктор Худняк.
Юрій Загорулько, в свою чергу, подякував Віктору Худняку за співпрацю та допомогу у формуванні документу.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 167 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
Протягом 28 січня - 01 лютого 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Нижнянську, та Шпичинецьку сільські ради. Відвідано 6 сімей, в яких виховується 23 дитини.
Спільно із депутатом Божиковецької сільської ради, Валентиною Медвідь, відвідано 4 сім’ї, в яких 17 дітей. В т. ч.: 2 сім’ї. в яких існує ризик соціального сирітства, та 1 сім’ю. в якій мати з новонародженою дитиною перебуває у обласному соціальної закладі.
У с. Теперівка (Шпичинецька сільська рада) спільно із завідувачкою ФАПом, Зінаїдою Муляр, відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 5 дітей. В т. ч.: 1 сім’ю з новонародженою дитиною. Медичний працівник оглянула дітей, надала рекомендації щодо догляду, профілактики ГРВІ та ГРЗ, особливу увагу приділила профілактиці кіру, проконсультувала батьків щодо їх дій у разі виявлення ознак хвороби.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 174 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
31 СІЧНЯ 2019 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ ДЕРАЖНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. №3 ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІВАНА ЗУБКОВА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБЕДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО РАЙОНУ.
НА ДАНОМУ ЗАСІДАННЯ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ ДЕРАЖНЯНСКЬОГО РАЙОНУ ЗА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТА ПРИЗЕРАМИ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ НАГОРОДЖЕНІ КУБКАМИ ТА ГРАМОТАМИ ВІДПОВІДНИХ СТУПЕНІВ.
В І ГРУПІ КОМАНД СЕРЕД МІСЬКИХ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТ. ПРИЗОВІ МІСЦЯ ВИБОРОЛИ :
І-МІСЦЕ ДЕРАЖНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ. №3 ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІВАНА ЗУБКОВА (ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ: ВАСИЛЬ ЗВІРОК, ВОЛОДИМИР МАЗУР)
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 193 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
31 СІЧНЯ 2019 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ ДЕРАЖНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. №3 ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІВАНА ЗУБКОВА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБЕДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО РАЙОНУ.
НА ДАНОМУ ЗАСІДАННЯ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ ДЕРАЖНЯНСКЬОГО РАЙОНУ ЗА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТА ПРИЗЕРАМИ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ НАГОРОДЖЕНІ КУБКАМИ ТА ГРАМОТАМИ ВІДПОВІДНИХ СТУПЕНІВ.
В І ГРУПІ КОМАНД СЕРЕД МІСЬКИХ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТ. ПРИЗОВІ МІСЦЯ ВИБОРОЛИ :
І-МІСЦЕ ДЕРАЖНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ. №3 ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІВАНА ЗУБКОВА (ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ: ВАСИЛЬ ЗВІРОК, ВОЛОДИМИР МАЗУР)
Категорія: Фізкультура і спорт | Переглядів: 187 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.
ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
- забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
- надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
- організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
- пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
- допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

Начальник сектору Лузум Олександр Владиславович, майор внутрішньої служби
Контактні дані: поштова адреса: вул.Майдан Привокзальний , 6 каб. 9, м. Деражня Хмельницької області, 32200
електронна скринька: hm6@probation.gov.ua

Графік роботи: понеділок – четвер: 09:00 – 18:00
п’ятниця: 09:00 – 16:45
обідня перерва: 13:00 – 13:45
вихідний: субота, неділя
Категорія: Центр пробації | Переглядів: 240 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
До закінчення чергового етапу е-декларування залишилося 60 днів❗️
Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Аналіз останніх електронних документів, поданих до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, засвідчив значне підвищення рівня антикорупційної грамотності декларантів.
Крім того, зросла і відповідальність посадових осіб щодо завчасного подання до Реєстру декларацій. Так, станом на кінець січня 2019 року вже подано 46 103 щорічних декларацій, тоді як у 2018 році ця цифра становила 26 373.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 128 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

_
Наказом Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняка М.В. від 29.01.2019 № 56 затверджено План заходів з реалізації у Державній службі України з безпеки на транспорті правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2019 році.
Даний проект спрямований на формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяє підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.
Щосереди, з 11 год.00 хв. до 13 год.00хв., в Державній службі України з безпеки на транспорті працює телефонна «гаряча лінія». Звернувшись за номером телефону (044) 351-47-66 кожен громадянин може отримати інформацію від посадових осіб Укртрансбезпеки щодо питань, які їх цікавлять, в тому числі, з метою оперативного реагування на порушення прав громадян та консультування громадян про гарантовані Конституцією та законами України права.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 157 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)
Основне меню сайта РДА
-->

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)
Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Хостинг від uCoz