Вівторок, 18.06.2019, 03:13
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
Законодавство

Головна » 2018 » Жовтень » 01
_
Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства.
1 жовтня на базі районного клубу «Надвечір’я» відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Зелінський, голова районної ради Віталій Сідлецький, міський голова Андрій Ковпак.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 121 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_

Сьогодні в робочій обстановці та конструктивному діалозі відбулась зустріч очільника району Андрія Леонідовича з головою Вовковинецького ОТГ Юрієм Васильовичем. На зустрічі були присутні голова районної ради Віталій Сідлецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Жанна Сінькевич, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Коширець, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Лариса Новощинська, представники Вовковинецької ОТГ.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 142 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
Під керівництвом голови адміністрації Андрія Зелінського, відбулось чергове засідання робочої районної комісії із визначення збитків власникам землі та землекористувачам.
На засіданні розглядалось питання, щодо використання земельних ділянок агрофірмами району без правовстановлюючих документів на території сільських рад.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 128 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
Під керівництвом голови адміністрації Андрія Зелінського відбулось засідання комісії з надання грошової компенсації членам сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю.
Попереднє засідання по даній комісії відбулось 5 вересня, сьогодні відбулось продовження засідання, але вже за участі заявника.
Відтак, на адресу управління соціального захисту населення надійшло звернення від громадянина Мирика Михайла Вікторовича – інваліда війни 2 групи, учасника АТО, з проханням покращити житлово-побутові умови його сім'ї.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 130 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
Сьогодні під головуванням очільника району Андрія Зелінського відбулась позачергова комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
На розгляд комісії винесено питання, щодо вирішення проблемної частини дороги між селами Деражнянського району. А саме, на ділянці дороги Згарок-Галузинці, що через Коричинці знаходить місток в якому руйнується частина стіни. На комісії заслухали усіх присутніх, які висловили свою думку, щодо вирішення даного питання.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 101 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
Голова райдержадміністрації Андрій Зелінський провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів.
Керівник району проінформував, що від сьогодні такі наради будуть проводитись щопонеділка, - «аби між нами був діалог» - зазначив Андрій Леонідович.
Першочергово керівник району оговорив питання, які розглядались на колегії облдержадміністрації та озвучив, які проблемні питання стосувались нашого району. Зупинився на вимогах при наданні інформації по підготовці до колегії, якість і зміст надання інформації.
Іншим питання стосувалось проведення співбесід з колективами органів місцевого самоврядування, тому Андрій Леонідович поставив завдання керівнику апарату розробити графік співбесід, а керівникам структурних підрозділів в свою чергу підготувати перелік питань, які будуть поставлені при співбесіді.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 149 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
Від усієї душі вітаю Вас з Днем людей похилого віку та Днем ветерана!
Цей день – символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого району, доброту і мудрість.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.
Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!
Миру вам, оптимізму і благополуччя!
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 70 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

Повідомляємо, що Законом України від 10 липня 2018 року №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» внесені зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів фізичних осіб.
Так, внесеними змінами впорядковано питання сплати податку на доходи фізичних осіб із доходів за оренду земельних часток (паїв), а саме суми податку, нараховані податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачуються таким податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об'єктів оренди (суборенди, емфітевзису).
Також внесеними змінами до четвертої групи платників єдиного податку віднесено фізичних осіб - підприємців, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України «Про фермерське господарство», за умови виконання сукупності таких вимог:
- здійснюють виключно вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власно вирощеної або відгодованої продукції та її продаж;
- провадять господарську діяльність (крім постачання) за місцем податкової адреси;
- не використовують працю найманих осіб
- членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім'ї у визначенні частини другої статті 3 Сімейного кодексу України;
- площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не менше двох гектарів, але не більше 20 гектарів.

_
Впродовж багатьох століть Деражнянщина відома своєю просвітницькою діяльністю. Відтак, в далекому 1918 році було відкрито один із зразкових навчальних закладів сучасної Деражні.
Сьогодні це Деражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Петра Федоровича Стрілецького. В школі навчається - 562 учні. До їх послуг 23 навчальні кабінети.
Серед основних напрямків роботи закладу - робота з обдарованими дітьми, їх самореалізація у процесі навчання і виховання.
29 вересня, на свій 100-літній ювілей Деражнянська школа №1 запросила чимало гостей. Досить приємно бачити таку велику кількість випускників – серед яких визначні особистості у різних сферах життєдіяльності нашої країни. Випускники школи є нащадками тих великих людей, які дали поштовх розвитку освіти і культури в стінах альма матері.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 110 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
«У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули – у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого», - заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на відкритті Х Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» в рамках робочої поїздки на Харківщину.
«Хочу наголосити, я не виправдовуюся. Навпаки – я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні. Звинувачую їх у відвертій брехні, у чорному піарі, у підігруванні російській пропаганді дуже добре скоординованій, у жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади», - підкреслив Глава держави.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 90 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
В рамках свого робочого візиту голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий спільно з головою райдержадміінстрації Андрієм Зелінським відвідали районний історичний музей.
Музей на сьогоднішній день є великим досягненням Деражнянського району. Відкрито даний заклад в 2012 році. Наповнювались експозиції музею експонатами, які були відшукані усіма працівниками культури району, а також дарунки для музею передавались приватними колекціонерами міста.
Музей складається із чотирьох кімнат та виставкового залу.
Вадима Миколайовича вразило чимало історичних фактів нашого району та наповнення музею.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 119 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

_
Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть, якщо вони працевлаштуються. Міністр соціальної політики України Андрій Рева рекомендує не вірити тим, хто поширює таку неправду. Адже єдиним критерієм для розрахунку розміру субсидії є дохід людини.

Тому працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 91 | Добавив: admin | Дата: 01.10.2018

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz