Четверг, 21.09.2017, 19:44
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2016 » Декабрь » 1 » «16 Днів проти насильства»
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
06:51
«16 Днів проти насильства»Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить міжнародна акція «16 Днів проти насильства», в рамках якої Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, структурними підрозділами з питань реалізації сімейної політики, громадськими організаціями проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав.

Проблема насильства в родині є досить гострою не лише для України, а і для багатьох країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Особливо гострою проблемою є насильство над дітьми. Згідно із дослідженнями, кожна десята українська родина б’є своїх дітей. При цьому більшість дітей навіть не знає, що фізичні покарання щодо них і в сім’ї, і в школі, і деінде заборонені українським законодавством.

Закриті двері квартир і будинків не дозволяють дізнатися, що відбувається за стінами житла. А іноді там відбувається дуже жахливе.

Протягом одинадцяти місяців в районі зареєстровано 85 звернень з приводу насильства в сім’ї, з них у 59 сім’ях з дітьми. У 4 сім'ях від насильства постраждало діти.

Психологи вважають, що існує кілька причин, чому батьки зривають свою агресію на дітях. Найчастіше це відбувається тому, що батьки самі не змогли належним чином реалізуватися в житті, або не вміють інакше виражати свої агресивні стани, або ж просто – з безвиході, коли доросла людина не може висловити своє незадоволення та агресію за адресою, агресія виливається на тих, хто не може відповісти. А основною причиною сімейних конфліктів переважно є складні соціально-економічні умови, які не дозволяють сім’ям створити сприятливі побутові умови.

Тому, питання попередження домашнього насильства, а надто насильства відносно дітей, обговорювалося серед безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості населення. Учасники семінару розширили свої знання як з питання захисту прав, так і відповідальності за порушення закону України “Про попередження насильства в сім’ї». Було продемонстровано фільм про вплив насильства в сім’ї на формування особистості дитини.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється робота щодо виявлення кризових сімей та соціальний супровід таких сімей з метою збереження цілісності сім’ї, створення умов для належного функціонування та виконання сім’єю своїх функцій. З цією метою Центром налагоджено тісну спрацюю з усіма структурними підрозділами, органами місцевого самоврядування на місцям.

І, безумовно, подолання такого негативного явища, як насильство в родині, можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. І кожен з нас має сказати «Ні! Насильству» у власній родині».

Диретор

Деражнянського районного

центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 110 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz