Вівторок, 25.02.2020, 22:34
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Законодавство


Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій ! Реалізація в районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування населення району, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров'я, зокрема у напрямку профілактики і лікування онкологічних захворювань
З метою реалізації даних завдань відповідно до програми економічних реформ на 2010-2014р.р. «Заможне суспільство. Конкурентно спроможна економіка, ефективна держава» передбачено що для підвищення доступності медичної допомоги населенню необхідно провести реформування галузі шляхом чіткого структурного розмежування первинного, вторинного і третинного рівнів медичної допомоги та створення Центрі ПМСД, госпітальних округів, високо спеціалізованих центрів, подальшого розвитку інституту сімейної медицини на основі зміцнення ролі первинної медичної допомоги.
Реалізація даних завдань забезпечить збільшення доступності медичних послух за рахунок розмежування медичної допомоги за їх видами та формування мережі лікувально-профілактичних підрозділів первинної медичної допомоги наближених до місць проживання населення.
В Деражнянському районі з 01.01.2013року функціонує Деражнянський районний Центр ПМСД, як окрема юридична особа.
В структуру Центру входить 6 АЗПСМ (Деражнянська, Вовковинецька, Лозівська, Зяньковецька. Маниковецька, Мазницька). Дана кількість амбулаторій, враховуючи необхідність наближення лікарської допомоги до населення, недостатня і складає 1,8 на 10тис. нас. При нормативному показнику 3,3 на 10тис. нас. Тому на 2014рік заплановано відкрити в районі ще дві амбулаторії: Деражнянську приписну і Радовецьку АЗПСМ. Питання про відкриття даних амбулаторій буде винесено на сесію районної ради 03.02.2014року, що дасть змогу наблизити лікарську допомогу до населення сіл Радівці, Гришки, Чернелівці, Клопотівці, Вівсяники. Створення даних амбулаторій не потребує додаткових асигнувань із районного бюджету. Також в даних амбулаторіяїх буде створено два додаткових робочих місця водіїв.
Відокремленні амбулаторії знаходяться в задовільному стані за виключенням Вовковинецької АЗПСМ, яку планується перевести в інше приміщення після його капітального ремонту та реконструкції. Укомплектування медичним обладнанням та апаратурою амбулаторії забезпечені на 70%. В усіх амбулаторіях наявні автомобілі, в двох амбулаторіях газове опалення, в двох електроопалення, і одна опалюється дровами.
Лікарями 100 % укомплектовані лише Зяньковецька і Лозівська АЗПСМ. Дві вакантні посади лікарів у Вовковинецькій АЗПСМ, а також відсутні фізичні особи в Маниковецькій і Мазницькій АЗПСМ.Дані посади укомплектовані сумісниками.
В районі функціонує 36 ФП та 2 ФАП, за виключенням ФП с. Клопотівці та Гатна, дані ЛПЗ знаходяться в задовільному стані, укомплектовані необхідним обладнанням, апаратурою. Потребує капітального ремонту ФП с. Клопотівці. Даний ФП переведений в одну із кімнат сільської ради, що порушує санітарно-епідемічні умови надання медичної допомоги і потребує як найшвидшого переведення в приміщення ФП після його капітального ремонту. Вирішення питання щодо покращення матеріально технічної бази ФП с. Гатна можливе при переведенні даного ЛПЗ в приміщення бувшої школи. Для реалізації даного питання необхідно вирішити організаційні заходи. В даний час всі ФП та ФАП 100% укомплектовані медичними працівниками.
Разом з тим районні функціонує 5 ФП які обслуговують населення менше 200 осіб (Шиїнці, Вівсяники, Підлісне, Макарово, Розсохи). І менше 300 осіб 10 ФП (Гришки, Степівка, Кайтанівка, Садове, Сл. Шелехівська, Черешенька, Пилипи, М. Чернелівецький, Чернелівці. Радянське). Утримання даних ФП та штату працівників призводить до наднормативних витрат з районного бюджету. Вирішення даного надскладного питання можливе шляхом поступового переведення даних ФП в МПТБ, з частковим скороченням посад медичних працівників. В 2014році можливі такі скорочення в селах Черешенька, Розсохи, Чернелівці, Шиїнці, так як фельдшера даних ФП вже попередили що будуть розраховуватись в цьому році. Такі ж заходи можливо будуть проведені з іншими ФП.

Головний лікар Деражнянського
районного центру первинної медико-санітарної М.Г. Затворніцький
допомоги Хмельницької області

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz