Середа, 26.02.2020, 07:00
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Законодавство


Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
ПРОТОКОЛ № 1
засідання місцевого комітету з економічних реформ
при райдержадміністрації

14 квітня 2010 року м. Деражня


Головуючий: Кручик Віктор Карлович – голова районної державної адміністрації, голова місцевого комітету з економічних реформ.

Присутні:
Члени регіонального комітету:
Захарук О.І, С.І Йолтуховська І.І., Коваль Г.А. (за дорученням Щесняка Б.Й.),Ковальчук О.М., Олексюк С.І., Окшимовський В.А., Петрів В.П., Рудик Л.М., Сідлецька О.В., Грель В.А (за дорученням Теравського І.А.), СкобенкоГ.С., (за дорученням Чорного Ю.В.), Шибко М.В.

Запрошені:
Борсук Л. М., Григорішен В.М., Коширець С.Л., Намеснікова А.О., Земляков О.П., Юзва М. О., Звірок Л.П., Онуфрійчук В.І., Стрілецька Л.В., Новощинська Л.А.

Порядок денний

1. Основні пріоритети, напрями та принципи економічних реформ в Україні та області.
2. Порядок організації роботи місцевого комітету з економічних реформ при райдержадміністрації.

Слухали:
Голову районної державної адміністрації, голову місцевого комітету Кручика В.К. про основні пріоритети, напрями та принципи економічних реформ в Україні та області, принципи роботи місцевого комітету з економічних реформ при райдержадміністрації.
Кручик В.К. зауважив, що Президентом України визначено стратегічні пріоритети розвитку держави на найближчі 5 років, які направлені на побудову ефективної держави, а саме: підвищення стандартів якості життя громадян; розбудова динамічної модернізованої національної економіки, відродження українського села, забезпечення ефективної та справедливої політики стабільної державної влади.
Досягнення зазначених пріоритетів буде реалізовано шляхом активного впровадження заходів по п’яти основних напрямках програми економічних реформ: забезпечення сталого економічного розвитку, комфортного бізнес-клімату та залучення інвестицій; технологічної модернізації економіки і розвитку інфраструктури; створення умов для економічного розвитку регіонів (передусім, сільських територій і монофункціональних міст); формування нової якості міжнародної інтеграції та економічної співпраці; реформування соціальної сфери.
Голова райдержадміністрації відмітив, що з метою визначення та впровадження завдань економічної реформи за напрямками, визначеними Президентом України, робота членів робочих груп і підгруп місцевого комітету, повинна бути конструктивна та професійна.
Для розробки пропозицій по реформуванню економіки району необхідно:
- сформувати оперативні робочі групи по напрямкам економічної реформи в районі.
- проаналізувати фактичну ситуацію в районі та розробити впливові заходи та пропозиції з реалізації економічних реформ на районному рівні;
- сформувати потижневий план діяльності місцевого комітету.
До 23 квітня 2010 року узгоджені пропозиції робочих груп місцевого комітету з економічних реформ повинні бути направлені регіональному комітету з економічних реформ.
З метою більш якісної підготовки пропозицій роботу необхідно здійснювати у тісній координації з керівниками відповідних робочих груп регіонального рівня.
Основну увагу необхідно зосередити на соціальній складовій економічних реформ: збереження кваліфікованих кадрів в усіх галузях економіки, створення нових робочих місць; забезпечення працюючих гідною зарплатою, умовами праці та соціального захисту; недопущення боргів із виплати заробітної плати, виплати заробітної плати в “конвертах”, використання суб’єктами господарювання схем мінімізації сплати податків.
При підготовці пропозицій потрібно врахувати підприємницьку ініціативу жителів району, створити сприятливі умови започаткування та ведення бізнесу: максимальне спрощення дозвільних процедур, ліквідації зайвих бюрократичних перепон.
Особливу увагу необхідно звернути на розвиток транспортної інфраструктури, ефективне реформування сфери енергоспоживання та енергозабезпечення, впровадження альтернативних джерел енергії.
З метою реалізації визначених завдань склад місцевого комітету може переглядатись та розширюватись перелік його учасників.
Активну участь у розробці концепції економічних реформ мають брати підприємці, представники громади району, особливо, в частині ініціювання окремих пілотних проектів.
Для залучення громади району необхідне широке громадське обговорення діяльності місцевого комітету з економічних реформ, та пропозицій до програми економічних реформ.

Вирішили:


1. Інформацію голови райдержадміністрації, голови місцевого комітету з економічних реформ при райдержадміністрації прийняти до відома та визначити як основу конструкцію при організації роботи робочих груп місцевого комітету з економічних реформ при райдержадміністрації.

2. На основі визначених напрямів економічних реформ утворити такі робочі групи:
“Технологічна модернізація економіки і розвиток інфраструктури”;
“Реформа соціальної сфери і підвищення якості життя”;
“Регіональний економічний розвиток”;
“Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестицій”;
“Міжнародна інтеграція і співпраця”;
“Законодавче та інституційне забезпечення реформ”.

3. Головам робочих груп місцевого комітету:
1) до 14 квітня 2010 року:
- провести перше засідання робочих груп, на якому визначити регламент роботи груп, пріоритети реформ у рамках напрямку, за який відповідають робочі групи;
- розробити план роботи (першочергові завдання) комітету на перших 60 днів з чітко визначеними результатами і термінами;
2) до 21 квітня 2010 року надати координатору робочих груп оперативні пропозиції для обговорення на засіданні місцевого комітету;
3) організувати проведення засідань груп згідно плану роботи місцевого комітету , з урахуванням того, що засідання місцевого комітету проводяться щомісяця;
4) забезпечити публічність процесу підготовки пропозицій до проекту регіональної програми економічних реформ;
5) під час підготовки пропозицій до проекту регіональної програми економічних реформ враховувати пропозиції окремих юридичних та фізичних осіб, громадських організацій, тощо;
6) постійно інформувати відповідального секретаря місцевого комітету про хід підготовки робочою групою пропозицій до проекту регіональної програми економічних реформ.

4. Координатором робочих груп місцевого комітету з економічних реформ визначити начальника управління економіки райдержадміністрації Олексюк С.І.

5. Управлінню економіки райдержадміністрації забезпечити постійне подання інформації щодо роботи місцевого комітету з економічних реформ на офіційному сайті райдержадміністрації.

6. Визначити управління економіки райдержадміністрації робочим органом місцевого комітету з економічних реформ при райдержадміністрації з питань підготовки аналітичних матеріалів за результатами виконання рішень місцевого комітету та організаційного забезпечення його роботи.

7. Управлінню економіки райдержадміністрації:
1) до 21 квітня 2010 року забезпечити узагальнення пропозицій, наданих робочими групами місцевих комітетів з економічних реформ, та передати їх для врахування робочим групам;
2) до 23 квітня 2010 року надати узагальнені пропозиції Головному управлінню економіки облдержадміністрації;
3) забезпечити підготовку наступного засідання місцевого комітету не пізніше ніж через 30 днів;

8. Контроль за виконанням рішень місцевого комітету з економічних реформ залишаю за собою.

Голова адміністрації,
голова місцевого комітету В.Кручик

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz