Вівторок, 25.02.2020, 23:53
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Законодавство


Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови районної державної адміністрації від
07. 04. 2010 № 138__


ПОЛОЖЕННЯ
про місцевий комітет з економічних реформ при райдержадміністрації


1. Місцевий комітет з економічних реформ при районній держав¬ній адміністрації (далі –місцевий комітет) є консультативно-дорадчим органом, створеним з метою здійснення моніторингу ходу економічних ре¬форм у районі та підготовки за результатами такого моніторингу відповід¬них пропозицій регіональному комітету з економічних реформ (далі – регіон).

2.Місцевий комітет у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, іншими актами законодав¬ства, а також дорученнями голови регіонального комітету і відповідального секретаря ко¬мітету.

3. До складу місцевого комітету входять представники місцевих органів виконавчої влади, депутати відповідних рад.
У місцевому комітеті утворюються тимчасові робочі групи за ос¬новними напрямами економічних реформ, по яких утворені робочі групи комітету. Діяльність таких робочих груп координується та узгоджується як з діяльністю місцевого комітету, так і з діяльністю відповідної робочої групи регіонального комітету.

4. Основними завданнями місцевого комітету є:

4.1. Участь в опрацюванні з урахуванням нинішньої соціально-еконо¬мічної ситуації в районі державної програми економічних реформ, спрямо¬ваних на впровадження передвиборчої програми “Україна – для людей”.
4.2. Визначення напрямів, пріоритетів, механізмів впровадження в районі економічних реформ, спрямованих на впровадження передвиборчої програми “Україна – для людей”.
4.3. Підготовка пропозицій регіональному комітету щодо законопроектів, спрямо¬ваних на реалізацію економічних реформ.
4.4. Забезпечення проведення громадських обговорень програми еко¬номічних реформ та механізмів її впровадження з метою досягнення су¬спільного консенсусу.
4.5. Здійснення постійного моніторингу ефективності реалізації про¬грами економічних реформ та підготовка пропозицій регіональному комітету щодо необ¬хідності її коригування.

5.Місцевий комітет має право:

5.1. Запитувати та одержувати в установленому порядку від місцевих ор¬ганів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань інформацію, матеріали і до¬кументи, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
5.2. Залучати в установленому порядку до участі в роботі місцевого комітету посадових місцевих органів виконавчої влади, органів місце¬вого самоврядування, працівників підприємств, установ і організацій, представників громадських об’єднань.
5.3. Створювати тимчасові робочі групи для підготовки пропозицій з окремих питань діяльності місцевого комітету та залучати в установле¬ному порядку до роботи в таких групах на паритетній основі депутатів міс¬цевих рад, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських об’єднань.
5.4. Запрошувати на свої засідання представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, голів місцевих комітетів з еконо¬мічних реформ, представників підприємств, установ, організацій, а також громадських об’єднань.
5.6. Організовувати та проводити конференції, “круглі столи”, диску¬сії, наради з питань, віднесених до його компетенції.

6. Персональний склад місцевого комітету затверджується голо¬вою районної державної адміністрації.
Місцевий комітет утворюється у складі голови, відповідального секретаря та інших членів, які беруть участь у його роботі на громадських засадах.
Головою місцевого комітету є голова районної державної адміні¬страції.
Відповідальним секретарем місцевого комітету призначається за¬ступник голови районної державної адміністрації з економічних питань.

7. Голова місцевого комітету:

7.1. Забезпечує загальне керівництво діяльністю місцевого комі¬тету, формування і погодження плану його роботи та організовує його ви¬конання.
7.2. Організовує моніторинг ходу економічних реформ у районі та під¬готовку за результатами такого моніторингу відповідних пропозицій.
7.3. Забезпечує співпрацю з робочими групами комітету з метою опе¬ративного напрацювання пропозицій до загальнодержавної програми еконо¬мічних реформ та започаткування розробки місцевої програми еконо¬мічних реформ.
7.4. Забезпечує співпрацю з іншими місцевими комітетами.
7.5. До початку календарного кварталу подає виконавчому секретарю Комітету план роботи місцевого комітету на наступних три місяці.
7.6. У разі потреби представляє на засіданнях регіонального комітету підготовлені пропозиції до програми економічних реформ.

8. Основною формою роботи місцевого комітету є засідання, які проводяться у міру потреби, але не рідше одного разу на місяць.
Результати засідань оформляються протоколом, який за підписами го¬лови і відповідального секретаря у дводенний термін після такого засідання надсилається до відома виконавчому секретареві регіонального комітету (копія – електрон¬ною поштою на адресу ( khm econ@ic.km.ua).

Керівник апарату адміністрації О.Захарук

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz