Четверг, 24.05.2018, 06:28
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Май 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Законодавство


Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій ! На виконання вимог доручення Президента України від 14.05.2010 року № 1-1/919, щодо стану виконання законів України, постанов Верховної Ради України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації сектором контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації було проведено аналіз виконання цих документів у відділах та секторах апарату райдержадміністрації, в структурних підрозділах райдержадміністрації та в органах місцевого самоврядування, які знаходилися на контролі протягом ІV кварталу 2014 року.
Райдержадміністрацією постійно вживаються заходи щодо підвищення рівня виконавської дисципліни на місцях, посилення контролю за виконанням завдань, визначених законодавством України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, власними розпорядчими документами.
До райдержадміністрації в ІV-му кварталі надійшло 466 документів.
На контролі за період з жовтня по грудень 2014 року знаходилось 552 реєстраційно-контрольних карток вхідних документів ( що на 68 документа більше з аналогічним періодом минулого року). Зокрема: 7-указів Президента України, 1-доручення Президента України, 1-доручення Прем'єр Міністра України, 1-доручення Кабінету Міністрів України, 1- постанова Кабінету Міністрів України, 39 -розпоряджень та 2- доручення голови обласної державної адміністрації, 500- листів облдержадміністрації, структурних підрозділів та інших установ організацій району.
Протягом ІV кварталу 2014 року проведено три засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалися 9 питань (які були передбачені планом роботи райдержадміністрації на ІV квартал 2014 року), на яких розглядались питання про підсумки проведення комплексу осінньо-польових робіт, виконання делегованих повноважень Коржовецької сільської ради, виконання завдань у сфері державної кадрової політики, щодо злочинності та корупції, житлові субсидії та забезпечення твердим паливом тощо.
За підсумками розгляду головою райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.
За звітний період відділами та структурними підрозділами підготовлено 161 розпоряджень голови районної державної адміністрації ( в т.ч. кадрових-21, з основної діяльності-140) контроль за виконанням яких покладено на голову районної державної адміністрації та його заступників згідно розподілу обов»язків.
Всі розпорядження та доручення прийнято на підставі відповідних законів України, Указів Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
З відповідними відділами систематично здійснюється робота по надходженню, узагальненню інформацій по виконанню документів, термін яких закінчується.
Найбільша кількість документів до виконання знаходиться в управлінні соціального захисту населення (75 документів, або 13,6%), відділі економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму (67 документів, або 12,1%) та відділі з питань цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (84 документа або 15,3%).
В цілому в звітному періоді керівниками відділів, секторів та структурних підрозділів райдержадміністрації були підготовлені відповіді на листи, розпорядження та доручення голови адміністрації вищого рівня в строки, але управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації в листопаді місяці 2014року з запізненням було надіслано інформацію на лист обласної державної адміністрації від 03.09.2014 № 70/68-36-4139/2014.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.09.2014 року №296/2014-р. «Про хід виконання «Програми зайнятості населення до 2017 року за І-ше півріччя 2014 року» передбачено виконавцям інформувати райдержадміністрацію до 01.12.2014 року. Інформація від Деражнянського відділення Хмельницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Хмельницькій області до райдержадміністрації не надійшла.
В листопаді місяці 2014 року робочою групою в складі: керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади було проведено виїзд в територіальну громаду Коржовецької сільської ради з питань перевірки виконання делегованих повноважень. Дане питання виносилось на розширене засідання колегії райдержадміністрації в листопаді місяці та прийнято відповідне рішення (розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.12.2014 року № 405/2014-р).
Головою Коржовецької сільської ради Дідух В.В. було усунуто недоліки, які передбачені даним розпорядженням про що поінформовано райдержадміністрацію в строки .
Органам місцевого самоврядування до виконання було направлено 14 розпоряджень та 1 доручення голови адміністрації, з них подано інформацій: 7 сільських рад- 15 документів, або 100%; 5 сільських рад - 12 документів, або 80%; 9 сільських рад - 11 документів, або 73%.
На нерозширеному засіданні колегії райдержадміністрації в жовтні місяці 2014 року розглядалося одне з питань «Про стан виконавської дисципліни в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування за ІІІ квартал 2014 року». Після чого було прийнято протокольне рішення голови адміністрації, де зазначалось що найгірший стан справ залишається у виконавчому комітеті Клопотівецької сільської ради, які не звітують на розпорядчі документи. Станом на 01 січня 2015 року ситуація по Клопотівецькій сільській раді по виконанню розпорядчих документів не змінилася.

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz